Platforma cashback e-Candy.pl - Wszystkie aktualne zniżki, promocje i kody rabatowe! Sprawdź rabaty!

Zarabianie

Chcesz zarabiać z e-Candy.pl?

Świetnie trafiłeś, jeśli prowadzisz własnego bloga, forum, a może fanpage lub działasz na innych podobnych stronach internetowych i w social media. Jeśli nawet nie to i tak możesz trochę sobie dorobić żeby kupować znacznie taniej!

Zobacz co mamy Ci do zaproponowania:

1. Dostajesz prowizję za zakupy Twoich zaproszonych użytkowników, lecz nie tylko jeden raz ale już zawsze. Jeśli dodasz na swoją stronę jakiś artykuł o naszych produktach lub o samym portalu e-Candy.pl, a czytelnicy Twojego bloga będą zainteresowani to założą u nas konto i dokonają zakupu. Prowizja trafi do Ciebie nie raz, ale już zawsze jak użytkownik wróci do nas i dokona zakupu. Pomyśl teraz ile możesz zaprosić takich osób i nawet co miesiąc dostawać pieniądze za raz wykonaną pracę.

UWAGA! Jako jedyny nam znany portal CashBack proponujemy swoim użytkownikom naliczanie prowizji za raz zaproszoną osobę, za każdy razem jak ona zrobi zakupy nawet przez kilka lat. Zupełnie inaczej jak jest zazwyczaj, czyli nagroda za nowego użytkownika. Oznacza to że dzielimy się zyskami i że za raz wykonaną pracę będziemy Ci płacić nawet przez wiele lat. 

2. Zarobione pieniądze możesz wypłacić lub wykorzystać na zakupy.

3. Doceniamy to że jesteś z nami, a żebyś mógł szybciej cieszyć się zarobionymi pieniędzmi dostaniesz prowizję za dalsze polecenia Twoich znajomych. Dzięki temu znacznie częściej dostaniesz na swoje konto prowizję.

Jak możesz nas polecać? To proste:

1. Dodaj nasz baner wraz ze swoim linkiem polecającym na swoją stronę (blog, forum, fanpage, itp ...)

2. Napisz o nas lub o wybranych naszych produktach i dodaj do artykułu swój link polecający żebyśmy mogli rozpoznać że dani klienci pochodzą własnie od Ciebie.

3. Nie posiadasz strony itp. to możesz nas polecać na forach gdzie się wypowiadasz lub polecić swoim znajomym na Facebook-u.

4. Masz swój własny pomysł na współpracę, śmiało napisz do nas tutaj. Chętnie Ciebie wysłuchamy i omówimy pomysł.

Zastanawiasz się jak zacząć współprace?

1. Zarejestruj się na e-Candy.pl lub napisz do nas tutaj, żeby wszystko dokładnie omówić. 

2. Wejdź na swoje konto tam znajdziesz swój link polecający.

3. Napisz do nas tutajw sprawie baneru na stronę, wyślemy Ci gotowy lub przygotujemy zgodny z Twoja stroną.

Możesz natychmiast zacząć współpracę tutaj!


Sekcje: Blog
Tagi: Zarabianie blogi