Platforma cashback e-Candy.pl - Wszystkie aktualne zniżki, promocje i kody rabatowe! Sprawdź rabaty!

Aktywne święta

 Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia. Wiele osób ma już je zaplanowane. Część spędzi je tradycyjnie, w gronie rodziny, za stołem z dwunastoma potrawami, śpiewając kolędy i obdarowując się prezentami. Część wykorzystuje ten okres na urlop i wspólny wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Jednym z zimowych kierunków wyjazdowych, który niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością, jest Zakopane. A jeśli Zakopane to góry, śnieg i sporty zimowe.

Oto 3 najpopularniejsze spośród nich: 

            1.      Narciarstwo

Sport ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Narty poprawiają ogólną kondycję fizyczną, a poprzez zaangażowanie niemal wszystkich mięśni pomagają uzyskać lub utrzymać upragnioną sylwetkę. Czy wiedzieliście, że podczas godzinnej jazdy na nartach spalamy około 500 kcal? To z kolei skutecznie poprawi nam samopoczucie. Przy tym jazda na nartach to świetna zabawa. Więc jeśli jesteś w górach i chcesz być jak Justyna Kowalczyk łap za narty i szusuj na stok!  

            2.      Łyżwiarstwo

Kolejna dyscyplina zimowa, dająca mnóstwo pozytywnych wpływów dla naszego organizmu. Harmonijny rozwój mięśni, gibkość, wytrzymałość i koordynacja ruchowa – to tylko niektóre zalety jazdy na łyżwach. Ponadto jest to niezwykle wdzięczna dyscyplina sportowa, którą można uprawiać nie tylko w górach, ale właściwie wszędzie gdzie jest lodowisko. Zakup łyżew do celów rekreacyjnych, szczególnie tych dostępnych na e-Candy, nie jest dużym wydatkiem, a uwierzcie, że zabawy i zadowolenia będziecie mieli mnóstwo.

            3.      Snowboard

Jeżeli opisane dotąd dyscypliny zimowe wydają się Wam zbyt tradycyjne i zachowawcze, mamy trzecią propozycję – snowboard. Jazda na desce pozwoli zachować świetną kondycję i spalić wiele kalorii, wyrzeźbić mięśnie i wyszczuplić sylwetkę, odstresować się i zrelaksować, a przede wszystkim dobrze się bawić. Sport ten łączy więc przyjemne z pożytecznym.

 

Nieważne, którą z powyższych dyscyplin wybierzecie, ważne z kim będziecie cieszyć się dobrą zabawą i samopoczuciem, płynącymi z uprawiania sportów zimowych. e-Candy.pl zadba, aby dobrze Was wyposażyć nie tylko w niezbędny sprzęt, ale też niezastąpioną ,ciepłą i modną odzież sportową. Buty narciarskie, kurtki na snowboard i wygodne, ocieplane spodnie na łyżwy – wszystko znajdziesz u nas. Kup i ciesz się aktywnymi świętami.


Sekcje: Blog
Tagi: sporty zimowe