Platforma cashback e-Candy.pl - Wszystkie aktualne zniżki, promocje i kody rabatowe! Sprawdź rabaty!

Obniżaj cenę

Obniżaj cenę!

Tylko na e-Candy.pl masz możliwość naprawdę obniżyć cenę produktu. Nie musisz kupować żetonów ani brać udziału w licytacji. Wystarczy że założyłeś darmowe konto na e-candy.pl i już dostałeś pierwsze pieniądze i już możesz obniżać cenę produktów Kup teraz na e-candy.pl. 

 

Dzięki suwakowi który jest przy produktach możesz zmniejszyć cenę produktu o zebrane środki. Jeśli chcesz zmniejszyć od razu o całą kwotę z konta kliknij dwa razy na okrągły suwak ze strzałkami. Dzięki temu ceną obniży się o całą kwotę z  Twojego konta.

Pewnie się zastanawiasz skąd brać więcej środków żeby kupować taniej.

Jak już pisaliśmy pierwsze pieniądze dostajesz od nas za założenie konta u nas w sklepie. Kolejne sposób to zawsze jak będziesz coś kupować na e-Candy czy to produkty kup teraz lub przechodząc do innego sklepu partnerskiego dostaniesz Cashback czyli zwrot części pieniędzy za zakupy. Jednak możesz dostawać dużo więcej dzięki temu że my dzielimy się naszymi zarobkami. Jeśli inni użytkownicy dopisanie do Twojej grupy zrobią zakupy część kasy trafia też do Ciebie. Czyli im więcej ludzie tym więcej zarobisz i kupisz taniej! Dodatkowo uruchomilśmy nie dawno możliwość zarabiania na Twojej opini, jak dodasz recenzję produktu w ilości 300 znaków dostaniesz 0,30 zł. a jeśli 1000 znaków dostaniesz aż 1 zł.

Załóż już teraz darmowe konto  zbieraj kasę i obniżaj cenę!


Sekcje: Blog
Tagi: cashback e-candy.pl